Divadelní proměna je stále idea v procesu zjišťování, co tím sami myslíme. Je to hlavně pro menší divadelní útvary, které přináší nový vítr ve vizuálním pojetí divadla. Z našeho pohledu jde o propojení filmu a divadla. Divadelní proměna živé hry ve stálost filmového díla, uchovaného po generace.
Jsem Jan Štumpa, divadelní analfabet, milovík filmu a inovátor v pojetí distribuce živého umění napříč časoprostorem. Divadlo je až moc lokální, ikdyž obrovský úspěch v zahraničí může mít a to na dosah ruky. Sociálně mění svět, technologie mění pojetí času a co divadlo? Stále bude v jednom baráku, pro pár set lidí... Kultura musí do světa. Zábavy je zde až moc. Vzdělávejme. Prezentujme nové příběhy. Prohlubujme lidské poznání a kreativitu.
Vše vzniklo ve spojení s Martinem Ferdusem, divadlem Fackou a kolem první vlny koronaviru. Martin mi volal popravdě první. 

You may also like

SOCIÁLNÍ SÍTĚ? Udělám ti špičkovou vizitku.
ŽIVĚ? Na více místech současně.
Rádi byste podpořili povědomí o své značce? Živé přenosy jsou skvělá volba jak si získat publikum. Nabízíme kompletní řešení od nasvícení a nazvučení scény, až po distribuci videa na vašem účtě.
Videotvůrce vašeho Youtube obsahu
Oslovíme nové klienty a předáme kvalitní obsah stávajícím klientům. Vše v duchu vzdělávacích pořadů.
Pro Váš YT kanál zařídíme prezentaci produktu, představení firmy, živé přenosy na sociální sítě, podklady pro tvorbu grafiky.
PODCAST? Navrhnu ti studio.
Photography, Graphic Design, Directing
NAVRHNEME VAŠE FIREMNÍ VIDEOSTUDIO.
Potřebujete se efektivně prezentovat v rámci sociálních sítí, ale videoprodukce ve vašem okolí jsou mimo Váš rozpočet?
KULTURA? Převedu ji do virtuálního světa.
Filmové studio mám ve dvou kufrech a stále tam je místo pro svačinku :) Naše vybavení je vhodné pro realizaci menších reklam, produktových videí, nebo výukových kurzů. Nejvíce ale zazáří při natáčení rozhovorů. Milujeme portrétní svícení, které vynikne především u rozhovorů a Vás ukážeme v tom nejlepším světle.
PRODÁVÁŠ? Video prodává rychleji.
Navrhneme vizuální prezentaci produktu, produkt natočíme a sestříháme do 30 sekundové reklamy, ze které lze vytvořit grafický podklad pro webovou prezentaci i tu na sociálních síťích.
REKLAMNÍ SPOT? Od scénáře po výrobu.
Back to Top