ONLINE PREZENTACE JAKO ZA ŠKATULKY!
Čistota obrazu, kvalitní zvuk a to vše úhledně ve Vašich prostorech. Na krátkou chvíli si společně užijeme záři reflektorů a Vaše sdělení odvysíláme bez vyrušování. Chápeme důležitost vaše obsahu a jaký obchodní potenciál se v něm skrývá. 
Přemýšlejte o nás, jako o Vašem nejlepším krejčí... šijeme prezentace na míru!
STYLOVĚ Z BRNA 
PŘED KAMEROU I ZA NÍ.
PROFI STREAM // od 20 000 Kč
Kompletní technické zázemí pro živé vysílání ve Vašich prostorech s důrazem na firemní identitu tz. najdeme ten nejlepší kout Vaší firmy a uděláme z něj filmové studio. Scénu zasvítíme, akusticky ošetříme a natočíme na tři 35mm filmové kamery Sony FS5m2 s objektivy Veydra mini primes (milujeme tydle skla). Online střih videa na místě. 
Čtecí zařízení.
Odevzdání dat na místě.
Rychlá montáž i fakturace :)
Čistá práce.
Rádi Vám pomůžeme s přípravou scénáře a jak vytvořit obsah, který si hledají diváci sami). 
STREAM // od 7000 Kč
Živé vysílání do 150 min na jednu kameru s až DVA MIKROFONY bez střihu na sociální síť (YT,FB,IG,jiné)
- vysílání na jednu sociální síť do 90 minut / +500 Kč/1h navíc
- (volitelně) 3 virtuální kamery z jednoho záběru / +1000 Kč
Stream na jednu kameru /+1000 Kč dvě statické kamery/prezentace, online střih

Až dva mikrofony pro řečníky
Archivace streamu na Vaše pamětové medium
WEBINÁŘ // od 10 000 Kč
- základní střih + prezentace + jedna kamera + až tři mikrofony
- vysílání na jednu sociální síť do 90 minut / +500 Kč/1h navíc
- (volitelně) 3 virtuální kamery z jednoho záběru / +1000 Kč
Stream na jednu kameru /+1000 Kč dvě statické kamery/prezentace, online střih

Až dva mikrofony pro řečníky
Archivace streamu na Vaše pamětové medium
Na konci dne vám předáme zálohu vysílání - což se hodí třeba pro budování vlastního archivu.

Živé vysílání koncertu pro zpěvačku Tereza Navrátilová.

Spolupráce na koncertě (dvě kamery) pro Funky Chicken v rámci akce Kultura do domů při koronavirové pandemii.

Realizovaný webinář

* Pro natáčení používáme dvě profi kamery Sony kamery PWX-FS5m2, přes které nahráváme i zvuk z vašeho mixpultu - eliminujeme tak co nejvíc kabelů. Výrobky Sony máme rádi hlavně skrz jejich spolehlivost a kompaktnost. Obě kamery pak vedeme do online střižny Convergent Design Odyssey 7Q+. Odyssey je skvělé zařízení s velkou škálou funkcí. Vám se bude asi nejvíce líbit ta možnost, že i z jedné kamery dokáže vytvořit tři virtuální kamery... jak? Střižna umí totiž využít 4K obrazu z kamery a ten rozdělit na tři kamery s tím, že hlavní záběr je celek a další dvě kamery jsou FullHD výřezy z tohoto obrazu. Více zjistíte na stránkách výrobce Convergent Design.

Živě vysíláme přes pracovní stanicí Lenovo P50 a signál ze střižny zpracováváme streamovací kartou Magewell SDI to USB3. Pro živé vysílání využíváme platformu Vimeo.


Kdo zodpovídá za připojení k internetu?
My se Vám postaráme o záznam a zpracování video signálu, ale pro úspěšný přenos potřebujeme kvalitní internetové připojení. Odpovědnost za kvalitu připojení k internetu leží na Vás a reklamace spojené s nekvalitním přenosem skrze špatné připojení, nepřijímáme. Naštěstí nejsou streamy tak náročné. Datový tok živého přenosu ve FullHD (1080p) se pohybuje někde kolem 4-7 mbps (záleží na zvolené distribuční platformě).

Ověřte si rychlost svého připojení a podívejte se, zda je pro stream vhodný.
Rychlost připojení zjistíte třeba pomocí dsl.cz - měření rychlosti připojení. Důležitá je pro Vás hodnota Upload - ideálně 4-7 mbps.

​Parametry streamu na Facebooku.
Parametry streamu na Youtube.
Parametry streamu na LinkedIn.

Pokud zvolíte variantu více streamů současně, je nutné počítat s tím, že se datový tok streamů násobí počtem streamů. U pěti současných streamů jde tedy o datový tok 5 x (4-7 mbps) = 20-35 mbps.
Proč dělat zálohu streamu?
Živé vysílání se ukládá na serverech dané sociální sítě, jenže video nelze stáhnout (podle našich informací). No i kdyby šlo vysílání stáhnout, tak je získáte už v komprimované podobě (4 Mbps). Celý stream proto nahráváme na pamětovou kartu, kterou vám po nahrávání předáme, abychom uchovali původní kvalitu FullHD videa (16 Mbps h.264). Vy si tak záznam můžete uložit třeba do svého archivu a následně s daty pracovat.

Data bychom Vám mohli poslat i přes online úschovnu, jenže objem souboru je po dvou hodinovém natáčení poměrně velký, takže je lepší pro obě strany, si data předat osobně. 

Příklad: 150 minutový stream má zhruba 3,6 Gb (150 minut = 9000 sekund x 4 mbps datový tok = 36 000 mb = 3,6 Gb)

Podle stejné rovnice můžeme zjistit i objem dat v plné kvalitě zálohy například pro Youtube (16 Mbps)... 150 minut = 14,4 Gb.
Živý přenos pro Váš podcast, přednášek,, webinář.
Back to Top