Video producent Brno

Bc. Jan Štumpa, Dis

HUDEBNÍ PROMO? Prezentace kapely.
Komplexní prezentace Vaší kapely na sociální sítích a vlastním webu. Fotky a záznam vystoupení v profesionálně nasvícené scéně - kdekoliv.
VIDEO VIZITKA? Vaše osobitá prezentace.
Vytvoříme Vaši vizitku i vizuál prezentace určený pro sociální sítě i osobní web. Zákazník tak v rychlosti získá ucelený pohled na služby, které nabízíte.
ONLINE PŘENOS? Stream na sociální sítě.
Efektivní prezentace vaší firmy v online prostoru na všech sociální sítích. Kamera, světla, akce - vše potřebné, pro úspěšnou prezentaci, nebo webinář.
HERECKÝ SHOWREEL? Tvůj talent objasníme.
Ukázky tvých nejsilnějších prací leží stále ve střižnách (studentských projektů)?
BRAND? Osobitá prezentace Vaší značky.
Navrhnu vizuální podobu krátké reklamy (30s), zvolím hudební podkres s vyřešenou multi-licencí a na klíč zrealizuji. Video lze dále editovat /remarketing /bumper reklamy (6s) /sociální sítě.
DIVADELNÍ FILM? To bude akce.
Vaši divadelní hru převedeme do divadelního filmu. Atmosféra divadla z pohodlí domova a to pro celý svět.
KAMPAŇ? Crowdfunding společně.
Vytvořím úvodní video pro tvojí crowdfonding kampaň. Navrhnu bodový scénář, natočím s tebou rozhovor a dotočíme ilustrační záběry ať to lidi hnedka vidí, že to dotáhneme do konce.
KONZULTACE | ŠKOLENÍ
Ať vlastní projekty, nebo pro klienty, výběr vhodné techniky usnadňuje práci, a když se ví, co přesně se točí, tak se šetří peníze.
REKLAMNÍ SPOT? Produkce dle Vašeho scénář.
Chystáš komplexnější projekt s jasným sdělením a cílením a hledáš videoprodukci? Zkušenosti máme, vlastní techniku taky. Už jen zajistit lokace, najít správného herce/čku a točíme.
PODCAST? Budujeme brand.
Natočím Váš PODCAST a záznam upravím pro konkrétní službu (Youtube, Spotify, Soundcloud, ...). ve filmové kvalitě na vašem místě.
REFERENCE? Režírovaný rozvor s Vaším klientem.
Jedna filmová kamera, klopový mikrofon a dvě světla.
Back to Top