KONFERENCE? Záznam i s prezentací.
Záznam firemní akce, nebo konference včetně prezentace z počítače. Vše odbaveno na místě.
ČASOSBĚRY? Architektura v plné kráse.
HUDEBNÍ PROMO? Prezentace kapely.
Komplexní prezentace Vaší kapely na sociální sítích a vlastním webu. Záznam koncertu, hudební promo i fotky ve vysoké kvalitě. Možnost nasvícení scény - kdekoliv.
BRAND? Osobitá prezentace Vaší značky.
Navrhnu vizuální podobu krátké reklamy (30s), zvolím hudební podkres s vyřešenou multi-licencí a na klíč zrealizuji. Video lze dále editovat /remarketing /bumper reklamy (6s) /sociální sítě.
ONLINE PŘENOS? Stream na sociální sítě.
Efektivní prezentace vaší firmy v online prostoru na všech sociální sítích. Kamera, světla, akce - vše potřebné pro úspěšnou prezentaci, či webinář.
DIVADELNÍ FILM? To bude akce.
Vaši divadelní hru převedeme do divadelního filmu. Aby to fungovalo př jako divadlo a film dohromady, točíme celé představení bez střihu na jeden záběr kamerovým jeřábem na kolejnicích.
KAMPAŇ? Crowdfunding společně.
Vytvořím úvodní video pro tvojí crowdfonding kampaň. Navrhnu bodový scénář, natočím s tebou rozhovor a dotočíme ilustrační záběry ať to lidi hnedka vidí, že to dotáhneme do konce.
REKLAMNÍ SPOT? Produkce dle Vašeho scénář.
Chystáš komplexnější projekt s jasným sdělením a cílením a hledáš videoprodukci? Zkušenosti máme, vlastní techniku taky. Už jen zajistit lokace, najít správného herce/čku a točíme.
REFERENCE? Režírovaný rozvor s Vaším klientem.
Jedna filmová kamera, klopový mikrofon a dvě světla.
Back to Top